O nas

Kancelaria Kredytowa Kajzerek

Nasza Kancelaria Kredytowa to nowe, profesjonalne podejście do finansów osobistych Naszych klientów.

Nasze główne założenia to rzetelna pomoc i wsparcie przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez Banki na zakup mieszkań, domów, budowy domów, kupna nieruchomości od Deweloperów.

Praca w zakresie pośrednictwa przy udzielaniu kredytów hipotecznych przez Banki jest naszą największą wizytówką.

Co istotne i ważne dla Naszych przyszłych klientów - podlegamy pod kontrolę Nadzoru Finansowego, posiadamy uprawnienia bankowe i specjalny certyfikat uprawniający nas do współpracy pomiędzy Bankami, a klientem.

Marcin Kajzerek - Ekspert Finansowy

Zajmuję się finansami od 11 lat. Zawsze chciałem robić coś „unikatowego” i kierowałem się w swojej pracy niestandardowymi metodami, co zaowocowało tym, że dzisiaj prowadzimy z żoną własną Kancelarie Kredytową.

Wspólnie z żoną ostatnie kilka lat poświęciliśmy na zbudowanie małej lokalnej firmy świadczącej usługi w zakresie kredytowania nieruchomości. To, że nasza rozpoznawalność już przekracza granice Śląska, świadczy tylko o tym, że idziemy w dobrym kierunku.

Marcin Kajzerek

Współpracujemy z Alex T. Great

Naszym kluczowym partnerem we współpracy z Bankami jest największa Firma Usług Finansowych na Północy Polski - Firma Alex T. Great. Od kilku lat dzięki współpracy z Firmą Alex T. Great rozwijamy Nasz lokalny biznes, ponadto dzięki Alex T. Great mamy możliwość i posiadamy uprawnienia do prezentowania ofert poszczególnych Banków dla Naszych klientów. Firma ta cieszy się wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług finansowych.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy świadczyć Nasze usługi z jednoczesną gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, a tę Gwarancję daję Nam właśnie firma Alex T. Great.

Poznaj ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookie.